Warsztaty

Edycja Świąteczna

Jak co roku 6 grudnia rozbłyśnie świąteczna iluminacja Warszawy. W stolicy powstanie wyjątkowy świetlny szlak o długości ponad 20 km. Świąteczna droga rozpoczyna się na Nowym Mieście i kończy w Wilanowie. Warszawa jest w tym czasie udekorowana tysiącami małych lampek i w wyjątkowy sposób zmienia swoje oblicze. Z tego względu serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii krajobrazu miejskiego w świątecznym wydaniu. Jest to doskonała okazji do nauki i doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie nocnej fotografii.

Warsztaty są skierowane zarówno do osób zaczynających swoją przygodę z fotografią jak i średniozaawansowanych fotografów.
 

Warsztaty będą składały się z dwóch części: plenerowej oraz teoretycznej. W trakcie części plenerowej będziemy fotografować podczas zachodu słońca oraz po zmierzchu w sobotę, natomiast w niedzielę zaczniemy od świtu.
Podczas zajęć teoretycznych poruszymy zagadnienia dotyczące aspektów technicznych, planowania zdjęć krajobrazowych, kompozycji i wywoływania zdjęć wykonanych techniką cyfrową. Omówimy również najbardziej istotne elementy fotograficznego wyposażenia i popularne techniki.
Zajęcia teoretyczne odbędą się w Galerii EIZO, na Żeraniu. Do dyspozycji uczestników oddane zostaną profesjonalne monitory tego renomowanego producenta. Wśród wystawianych modeli znaleźć można profesjonalne monitory z serii ColorEdge dedykowane do pracy z kolorem. Zajęcia rozpoczną się od przygotowania sprzętu, kalibracji oraz wprowadzenia do pracy z kolorem.

Cena: 450 zł/os., dla uczestników poprzedniej edycji 400 zł/os. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy.
Liczba uczestników: 6-10

Cena zawiera:
- indywidualne konsultacje podczas warsztatów
- uczestnictwo w warsztatach fotograficznych
- dostęp do prywatnej grupy na FB dla uczestników warsztatów
- kurs obróbki zdjęć
- materiały video z dotyczące zagadnień poruszanych na części teoretycznej.
- obiad oraz przerwę kawową 
- dostęp do profesjonalnych monitorów graficznych EIZO

Termin: 9-10 grudnia 2017

Program warsztatów:

Sobota 9 grudnia
9:00 – 14:00 zajęcia teoretyczne w Galerii Eizo
13:00 - obiad
15:00 -~19:00 Wieczorny plener

Niedziela 10 grudnia
Spotykamy się o 6:00 rano i będziemy polować na nadwiślański świt.
Następnie udamy się do Galerii Eizo na drugie zajęcie teoretyczne, zaczniemy je od przerwy kawowej:) Orientacyjny czas zakończenia warsztatów: 14:00.

Co każdy uczestnik powinien mieć ze sobą:
- aparat obsłygujący tryb manualny
- statyw
- komputer z oprogramowaniem Adobe Lightroom oraz Photoshop (http://www.adobe.com/downloads.html)

Zajęcia prowadzone będą na oprogramowaniu w wersji CC.

Zapisy: Zgłoszenia prosimy dokonywać przez formularz (informacje o biletach (http://www.kubajurkowski.com/new-blog/2017/7/16/wwf122017))
Cena nie zawiera:
- noclegu w Warszawie
- ubezpieczenia

Plan warsztatów jest ramowy i może ulec niewielkim zmianom ze względu na warunki pogodowe, preferencje uczestników i zdarzenia losowe.

Regulamin